Безоплатна юридична консультація для киян

 

 

Державні офіси з безоплатної правової допомоги для всіх відкриються у Києві найближчим часом

 

Першим такий офіс відкриють на Печерську. Як повідомила прес-служба Печерської РДА, в районі відкриють центр з надання безоплатної правової допомоги під гаслом «Порушили твої права – повідом нам!».

У травні 2018 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», відбудуться суттєві зміни. Так, у відділі (центрі) надання адміністративних послуг Печерської райдержадміністрації (далі – ЦНАП) з’явиться «єдине вікно» з надання безоплатної правової допомоги мешканцям Печерського району.

– Ми запроваджуємо в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» відкриття центру з надання безоплатної правової допомоги на базі ЦНАПу. Проект буде реалізовано за сприяння Головного територіального управління юстиції у місті Києві. Мета спільного проекту – підвищення правової свідомості наших мешканців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав в повсякденному житті у правовий спосіб, – розповів голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук

Також очільник Печерського району зробив акцент на тому, що «єдине вікно» стане у пригоді громадянам, що мають будь-які проблеми із правом власності або стикнулися з корупцією.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також