«Батьківщина» підкупала виборців на виборах в ОТГ Київщини

На виборах в об’єднаних територіальних громадах Київської області представники партії «Батьківщина» купували голоси виборців за 100 грн.

Про це повідомив телеканал «Прямий», з посиланням на місцевих активістів, які зафіксували порушення виборчого законодавства і викликали поліцію та СБУ. Йдеться щонайменше про три населених пункти у Київщини. Тут представники партії Юлії Тимошенко роздавала грошову допомогу мешканцям під прикриттям «картки прихильності до партії».

“Це є стовідсотковий підкуп виборців, за який передбачена кримінальна відповідальність. Звичайний стовідсотковий кримінал. Це не ново. Це класична російська схема політичних технологій. Це вже не перший випадок, коли це зафіксовано. Ми бачили подібні випадки в Хмельницьку та в інших регіонах. Але це було на ранніх стадіях, а не під час виборчого процесу. Це вже були вибори до місцевих ОТГ, тому це безпосередньо карний злочин”, – прокоментував політичний аналітик Тарас Чорновіл.

Нагадаємо,  перший реальний вирок за організацію підкупу виборців було винесено на початку грудня цього року  в Кілії (Одеська область) саме  представнику партії «Батьківщина». Жінка отримала 5,5 років тюремного ув’язнення.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також