Арабатська Стрілка: термальний гейзер і гаряче озеро тепер можна побачити онлайн

 

Це стало можливим завдяки новим веб-камерам в селі Щасливцеве, встановленим в рамках комплексу для відпочинку «Територія здоров’я», відкритого влітку 2021 року на базі термального джерела, яке часто називають гейзером. Тепер, щоб дізнатися більше про відпочинок на джерелі, не обов’язково туди їхати особисто, пише РБК Україна.

Поступово Арабатська Стрілка перетворюється в цілорічний курорт. В першу чергу цьому сприяють гарячі джерела, які діють на косі. Вони створюють такі умови для відпочинку поза сезоном, яких немає більше ніде на Азовському узбережжі в Україні.

Але багато потенційних відпочивальників все ще не наважуються відвідувати рекреацію взимку. І в основному це відбувається через нерозуміння, на що їм можна розраховувати: чи дійсно вони зможуть купатися навіть під час морозів, або це черговий міф?

Розвіяти подібні сумніви і показати, що являє собою одне з джерел Арабатки, в даному випадку розташоване в селі Щасливцеве, вирішили в редакції інформаційного проєкту Арабатка.UA. Для цього були встановлені 2 онлайн веб-камери на території нового термального комплексу, організованого на базі свердловини №25.

Перша веб-камера з видом на основні басейни на тлі Азовського моря встановлена в загальній зоні для відпочинку. Друга камера транслює вид на VIP-зону із купіллю в центрі, яка наповнена гарячою мінеральною водою, та встановленими навколо шезлонгами і тіньовими навісами.

Переглянути камери можна за такими адресами:

Нижче наведені записи таймлапсів з нових камер:

Очевидно, що зараз джерело термальної йодо-бромної хлоридно-натрієвої води високого ступеня мінералізації в Щасливцевому – це вже не стихійне місце відпочинку, яким воно було ще недавно, а цілком привабливий для відпочивальників об’єкт. Тепер замість примітивної і практично необлагородженної купелі тут діє цілих 4 басейни з різною температурою води.

Так, найгарячіша вода, порядку + 40-45⁰ за Цельсієм, в басейні VIP-зони і в центральному басейні основної зони (найближчому до огорожі). А найбільш прохолодна – в крайньому басейні загальної зони (він поки не обладнаний).

Крім того, для відвідувачів «Території здоров’я» встановлено душові кабінки та камери схову, є фуд-зона і зарядки для мобільних телефонів. А для оплати послуг є POS-термінали.

Нагадаємо, що Арабатська Стрілка – це популярний курортний регіон, розташований на березі Азовського моря в Херсонській області. Крім просторих піщаних пляжів і теплого моря з пологим дном і плавним заглибленням він славиться рожевими і солоними озерами, цілющими грязями і термальними джерелами.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також