20 магазинів за 10 днів: «АТБ» відновлює роботу мережі у мирних містах

 

Найбільша українська торговельна мережа «АТБ»допомагає українцям повернутися до мирного життя, постійно відновлюючи роботу магазинів, які були зачинені через бойові дії чи небезпеку для персоналу та покупців.

Як повідомила пресслужба корпорації «АТБ», за останні 10 днів до нормальної діяльності повернулися понад два десятки зачинених раніше магазинів. Як відомо, подекуди супермаркети «АТБ» закривали на певний час через воєнну небезпеку, тимчасову окупацію чи логістичні складнощі.

За останнім повідомленням корпорації «АТБ» у Києві відновили роботу ще 9 магазинів мережі за такими адресами:

  • вул. Каштанова, 7;
  • пр-т Перемоги, 18;
  • вул. Цвєтаєвої Марини, 18/78;
  • вул. Коласа Якуба, 27;
  • пр-т Оболонський, 52а;
  • пр-т Лiсовий, 4;
  • вул. Світлицького, 23;
  • вул. Лятошинського композитора, 14;
  • вул. Академіка Вільямса, 14.

З перших днів війни мережа «АТБ» перейшла на посилений режим роботи задля забезпечення українців продуктами харчування та товарами першої необхідності. Згодом через руйнування цивільної інфраструктури, небезпеку обстрілів і логістичні складності, пов’язані з бойовими діями та частковою тимчасовою окупацією деяких територій України,«АТБ»створила мережу опорних магазинів — вони безперебійно забезпечували мешканців великих міст, допомагаючи уникнути гуманітарної катастрофи через нестачу харчів.

У столичному регіоні, міста якого також поступово повертаються до звичного мирного життя, мережа «АТБ» з 19 квітня відновлює роботу магазинів у Василькові (вул. Декабристiв, 182) та у столичному передмісті — селищі Святопетрівське(вул. Польова, 166).

Перед відновленням роботи магазинів у Києві та столичній області корпорація «АТБ» відкрила магазини на інших безпечних територіях, звільнених від окупантів: на Чернігівщині до роботи повернулись 8 магазинів мережі, в Сумах — 3. Як відомо, корпорація не провадить діяльності на тимчасово окупованих територіях, а також заради безпеки своїх співробітників і покупців тимчасово призупиняє роботу магазинів «АТБ»у місцях активних бойових дій.

Для відновлення роботи у Києві та столичному регіоні мережа «АТБ» вибудовує та налагоджує систему логістики.

З початку війни компанія робить все можливе для заповнення полиць своїх магазинів якомога ширшим асортиментом товарів, адже багато постачальників мережі також опинились у зонах бойових дій, в окупованих регіонах або відрізані від транспортного сполучення через руйнування дорожньої інфраструктури та воєнну небезпеку. Втім, «АТБ»оперативно знаходить нових постачальників, а також налагодила власний імпорт харчів і товарів першої необхідності з-за кордону для задоволення попиту та подолання дефіциту певних продуктів харчування українського виробництва. На полицях цих маркетів можна побачити товари з Польщі, країн Балтії, Чехії, Італії та Туреччини. Такий оперативний імпорт на час війни дозволив український уряд — зарубіжні товари можна продавати в українських торговельних мережах в оригінальних упаковках з країн походження без дублювання інформації на них українською мовою.

З початку вторгнення російських військ до України внесок корпорації «АТБ» в обороноздатність країни та реалізацію гуманітарних проєктів перевищив 200 млн грн.,із них 100 млн грн.спрямовано на гуманітарні проєкти для надання допомоги мирним мешканцям у зонах бойових дій або під час евакуації, медичним установам, волонтерським організаціям і прихисткам для біженців.

У магазинах «АТБ» розгорнули загальнонаціональну програму збирання гуманітарної допомоги й екіпірування для захисників України. Команда мережі часто самостійно доставляє такі вантажіу місця, де у цьому є найбільша потреба.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також