Якими будуть дві перші станції метро на Виноградарі

Київський міський голова розповів про дві перші станції, роботи з будівництва яких стартували

Як повідомили в прес-службі КМДА з посиланням на брифінг за участю мера Києва В. Кличко, відповідно до рішення Київської ради 1,1 мільярд гривень місто вкладе в продовження будівництва метро на Виноградар. Тендерні торги вже відбулися, визначений виконавець робіт і підписані відповідні договори.

Київ відроджує будівництво міського метрополітену. Остання станція столичного метро була запущена в 2012 році, як підкреслив міський голова. Виконавець «Київметробуд» почав в рамках 1-ї черги робіт на чотирикілометровій ділянці будівництво перших двох станцій, які отримають назви «Мостицька» та «Проспект Правди».

Станції планується завершити вже до кінця наступного року. «Мостицьку» будуватимуть в глибокому закладенні, в той час, як «Проспект Правди» і все решта – відкритим способом, неглибокими. Вперше буде застосовано технологію вертикальних тунелів: вони будуть розташовані один над іншим, а не паралельно. Загальний бюджет на всю гілку, яку планується завершити до 2021 року, становить майже 6 мільярдів (5,993) гривень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також