У Києві засяяли нові зірки – Ірми Вітовської та Лариси Кадочникової

У Києві 10 жовтня на площі зірок встановлені пам’ятні знаки Ірми Вітовської та Лариси Кадочникової.

Площа у Києві біля торгівельно-розважального центру Gulliver – аналог Алеї зірок у Голівуді. Українські актриси мають не менше таланту та заслуг перед національним глядачем, щоб бути увіковіченими аналогічним чином.

Зірка сучасної України, заслужена артистка Ірма Вітовска насправді є народною улюбленицею. Вона має безліч нагород за кіно та театральні роботи. Зокрема, за головні ролі у фільмі «Брама» та спектаклях «Оскар і рожева пані», «Сталкери». Актриса також веде активну громадську та волонтерську діяльність.

Сама Ірма Вітовська на свій сторінці  Fecebook зробила допис, у якому пояснила свою позицію щодо подібних акцій.

«Пару років тому мені запропонували тут мати зірочку, але я відмовилась…, бо мала вагомі причини… Тоді у мене й половини не було ще таких «планок», – скромно зазначає актриса, маючи на увазі свої знакові роботи у театрі та кіно.

Легенда українського театру і кіно, народна артистка України  Лариса Кадочникова стала лауреатом Державної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка у галузі кінематографії 1991 року за художній фільм «Тіні забутих предків».

Дві нові зірки від сьогодні можна побачити у Києві на Площі зірок – на перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадної та Спортивної площі.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про виступ Лари Фабіан у Києві у жовтні.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також