У Києві розпочався перший чемпіонат з англійської мови серед школярів

Вже зараз відомо, що у фіналі чемпіонату візбмуть участь чотири сотні учнів із 32 столичних шкіл

Змагання відбуваються в рамках проекту-переможця Громадського бюджету – 2018 «Київ заговорить англійською». На початку змагань до школярів приїхав мер: Віталій Кличко щиро привітав знавців іноземної мови та побажав всім успіху. Також він нагадав головне олімпійське правило: головне – не перемога, а участь.

КМДА проводить цей чемпіонат вперше, співорганізатором є команда наймасовішого освітнього проекту України Lingva.Skills. Команда школярів, яка переможе, отримає для своєї альма-матер сучасний тенісний стіл.

Завдяки громадському проекту за рік до вивчення найпопулярнішої в Україні іноземної мови долучилися 20 тисяч киян. Але цього недостатньо, адже загалом організатори отримали майже 70 тисяч заявок на вивчення англійської від мешканців столиці.

Мер Кличко зауважив: «Зважаючи на популярність вивчення іноземних мов, міська влада ухвалила рішення з початку 2019 року запустити постійно діючий проект «Київський Освітній Хаб». А ще мер додав, що у хабі можна буде вивчати не тільки англійську, але й німецьку та французьку. А для іноземців, що живуть у Києві, відкриють курс вивчення української.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також