У Києві хочуть назавжди зробити пішохідним Хрещатик

Столична влада розглядає проект, згідно з яким головна вулиця Києва буде пішохідною не лише під час вікендів та свят, а завжди.

Таке рішення можуть прийняти задля того, аби зробити місто привабливішим для туристів. За приклад взяли кілька європейських столиць, до того ж прорахували, наскільки покращиться повітря у центрі міста завдяки тому, що по Хрещатику не їздитимуть автівки.

Про це повідомив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін. Зокрема, у його повідомленні йдеться про те, що такі плани цілком вірогідні, що перетворення великої вулиці у серці столиці на пішохідну зону покращить трафік та дуже помітно покращить умови для розвитку туристичних локацій.

До цих пір у столиці робили одну спробу такого перетворення: вулицю Сагайдачного робили пішохідною. Експерти кажуть, що це лише погіршило без того нервовий трафік між центром та Подолом, а місцеві мешканці були невдоволені.

«Перекриття Сагайдачного було зроблено з єдиною метою: проводити на вулиці всілякі ярмарки та масові гуляння. Зрозуміло, що з цього мала столична влада, а ось кияни? Вочевидь, саме такий досвід хочуть застосувати відносно Хрещатику. Це призведе до суттєвих незручностей для автомобілістів», – вважають деякі кияни.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про обмеження руху містом через марафон у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також