Як проходить ремонт траси між Обуховом та Українкою?

Капітальний ремонт траси Обухів-Українка, на який так довго очікували жителі прилеглих районів,  розпочався 20 серпня.

Для того, щоб оцінити якість і темпи робіт, у рамках робочої поїздки по Київщині шляхобудівників  навідав народний депутат Ігор Кононенко.

Питання стосовно ремонту дороги, що була однією з найбільш занедбаних у регіоні, довгий час не вирішувалося. За сприяння Ігоря Кононенка з державного бюджету було виділено кошти на ремонт проблемних ділянок траси Обухів-Українка, Українка-Трипілля та ділянки  Плютівської траси, але будівництво затримувалося.  З 1 січня 2018 року відбулася передача ряду автомобільних доріг загального користування з   управління Державного агентства автомобільних доріг України у підпорядкування місцевим органам влади.  Далі відповідно до встановлених процедур відбувся тендер, після завершення якого приступили до ремонтних робіт.

В останню декаду  серпня розпочато реконструкцію, капітальний та поточний ремонти автомобільних доріг загального користування на ділянках з найбільшим обсягом пасажиропотоку: Обухів-Українка та Плютівська траса. Невдовзі роботи розпочнуться на відрізку, що сполучає Українку й Трипілля.

Ігор Кононенко разом з представниками підрядника оглянув ділянку, що ремонтується, і переконався:  будівництво просувається швидкими темпами та з дотриманням технологій. Будівельники зроблять усе від них залежне і до холодів дорожнє полотно буде відновлено.

Восени 2018 року ремонтні роботи будуть проводитися на низці доріг області. У зв’язку з цим Кононенко постійно звертається до громади Київщини:

«Ми разом повинні контролювати якість виконання дорожніх робіт. Якщо бачите десь неполадки, звертайтеся до моєї приймальні або особисто до мене. Напишіть мені у Facebook, і я відразу відреагую. Уже були випадки, коли доводилося зупиняти підрядників через неналежне виконання своїх зобов’язань».

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також