Від потяга Київ-Москва відчепили вагон через підозру на коронавірус

Вчора, 20 лютого, від потяга, який їхав з Києва до Москви, відчепили 11 вагон, в якому знаходилась громадянка Китаю, через підозру на коронавірус.

Про це повідомляє фейсбук-сторінка dtp.kiev.ua з посиланням на свою читачку, ім’я та прізвища якої не повідомляють. У листі та повідомляє, що вночі у китаянки піднялась висока температура.

«По інформації, вона на 4 дні в Київ по роботі приїхала з Москви, а сьогодні поверталась назад. На вокзалі у Москві зустрічають п’ять «швидких»,  – написала жінка.

Також повідомляється, що китаянку направили в інфекційну лікарню Брянська. Решту пасажирів вагону, в якому їхала жінка, відправили на карантин у Брянську міську лікарню.

 

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Прес-служба «Укрзалізниці» на своєму сайті повідомила, що пасажирку з ознаками респіраторного захворювання було виявлено під час проходження митно-прикордонного контролю на залізничній станції Суземка (РФ). Після того, як один з вагонів відчепили, поїзд прибув на станцію кінцевого призначення – у Москву.

«Подальші дії щодо процедури повернення поїзда в Україну визначаються. Санітарні заходи будуть забезпечені як щодо бригади, так і щодо рухомого складу поїзда», – повідомляється на сайті «Укрзалізниці».

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що серед евакуйованих з Китаю українців є кияни.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також