В Києві оновлюють парк «Пуща Водиця»

В київському парку «Пуща Водиця» завершується капітальний ремонт. Про це повідомляється на офіційному Інтернет-порталі Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Перебіг ремонту обговорили під час робочої зустрічі за участю керівництва «Київзеленбуду», комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Оболонського району, Святошинського лісопаркового господарства, а також представників «Київводфонду», Оболонської райдержадміністрації, районних відділу контролю за благоустроєм та збереження природного середовища й шляхово-експлуатаційного управління.

«В парку вже облаштовано сучасні доріжки із ФЕМ-покриттям, встановлено лави, урни для сміття, відремонтовано дитячий майданчик, влаштовано еко-парковку. Тривають роботи із влаштування газону, розвішуються годівнички для птахів та білок, а також завершується встановлення декоративної огорожі навколо території парку», – говориться в інформації.

Під час наради було опрацьовано низку зауважень, зокрема, щодо косметичного ремонту громадської вбиральні, розташування навігаційних знаків для комфортного орієнтування у парку, приведення до естетичного вигляду деяких функціональних елементів.

«Було вирішено додати кількість урн для сміття, а також обговорено необхідність завезення піску для дитячого майданчика. Разом із ШЕУ було обговорено питання очистки зливо-стокової мережі, влаштування асфальтного покриття поряд із парком», – розповів в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Надалі в парку планується замінити старі світильники на сучасне LED-освітлення і встановити відеоспостереження та сигнальні кнопки в рамках міської програми «Безпечна столиця».

Фото: obolon.kyivcity.gov.ua


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Солом’янці облаштували новий сквер.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також