У столиці зведуть та облаштують новий Центр захисту тварин

Мер Кличко затвердив проект будівництва Центру захисту тварин в Дарницькому районі Києва.

У Дарницькому районі столиці планують побудувати Центр захисту тварин, в якому будуть розташовуватися ветеринарна клініка, карантинний блок, готель для собак, притулок для котів та вольєри для собак. Загальна вартість будівництва оцінюється в 157,65 млн гривень.

Про це стало відомо з розпорядження Київської міськдержадміністрації (КМДА) від 23 квітня №732 за підписом голови КМДА Віталія Кличка.

Центр розташується на вулиці Автопарковій, вже є ділянка розміром 2,64 га. Кожна будівля вже має чіткі характеристики, серед яких місткість. Все будівництво розділять на чотири етапи, на першому збудують сучасну чотириповерхову ветеринарну клініку з оглядовими, операційними, денним та цілодобовим стаціонаром для собак та кішок. Подальші етапи вміщують у себе ще дві двоповерхові будівлі та вольєри для тварин.

Вже зараз у столичній владі наголошують, що запланований час використання комплексу складе 100 років.  Загальна кошторисна вартість будівельних робіт і обладнання (в цінах на 16 серпня 2018 року) становить 157 млн ​​650 тис. 323 гривні. Згідно з розпорядженням, покриття витрат на можливі ризики повинен здійснювати замовник будівництва.

Проектом передбачається створення 193 робочих місць і залучення 30 волонтерів.


Раніше «Столичний регіон» писав про будівництво нового пішохідно-велосипедного мосту у столиці.

Коментарі

    Біля цього місця вже знаходиться сміттєспалювальний завод “Енергія” та Бортницька станція аерації.
    Бідним тваринам буде дуже не комфортно проживати рядом з такими екологічно шкідливими обєктами, тому було б краще для тварин, щоб такий Центр побудували в Конча-Заспі там, де сама природа буде сприяти їх надшвидкій реабилітації. Крім цього там є обєкти, які дуже ретельно охороняються, і тому тваринкам там буде значно краще, ніж біля селища Бортничі, жителі якого дуже “рад”і такому сусідству.

Залиште коментар

Читайте також