Група «Табула Раса» презентувала кліп на літню композицію «Метелики липня»

    -

Новини Києва

У кліпі «Метелики липня» Київ, а також два міста супутника – Буча та Ірпінь – показані такими, як вони є: надихаючими, молодіжними, сучасними та справжніми, а часом такими холодними і дощовими, як зараз.

За задумом режисерської команди учасники групи «Табула Раса», а також інші герої кліпу демонструють весь спектр занять, якими можна урізноманітнити своє дозвілля, перебуваючи влітку в Києві. Дивлячись на героїв кліпу, немає сумнівів, що кожен з них закоханий в Київ, який для когось і був рідним містом, а для когось став рідним та близьким згодом.

«Часто артисти шукають локацію, намагаються знову створити, як то кажуть, велосипед, а згодом показати те, чого немає насправді. Ми ж вирішили, що потрібно зняти відео, яке буде своєрідним освідченням у коханні рідному місту – Києву. Думаю, багато людей, як і ми, люблять Київ таким, яким він є, тому ми й закликаємо любити його справжнім», – зізнався фронтмен групи «Табула Раса» Олег Лапоногов.Раніше «Столичний регіон» повідомляв про фестиваль крафтового пива у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також