У «Київзеленбуді» розповіли про боротьбу з наслідками негоди в Києві

Цього разу, попри грозу та шквальний вітер, наслідки негоди у столиці були незначними. Про це повідомили у прес-службі комунального об’єднання «Київзеленбуд».

Зокрема у повідомленні йдеться про те, що в Оболонському районі Києва було повалено шість дерев, а в Солом’янському лише два. Фахівці комунальної служби їх прибрали, єдине, що на Оболоні після падіння великих дерев залишилося багато гілок, які продовжують прибирати ще й сьогодні.

Також у прес-службі «Київзеленбуду» розповіли про три виклики в аварійно-диспетчерську службу щодо загрози падіння дерев на прибудинкових територіях. Зараз на балансі організації є одна аварійна бригада, але так як викликів було не так вже й багато, її не задіяли.

«Зазвичай, в умовах, коли в Києві падають дерева, залучаються дві одиниці автомобільної техніки, не більше. Але, у нас все було спокійно. Варто відзначити, що «Київзеленбуд» – організація, в яку входять всі райони столиці. Водночас, кожен район відповідає за свої балансові території (парки, бульвари, проспекти, сквери, прибудинкові зони). За них відповідають балансові власники, які відповідно до законодавства мають право обрізати, видаляти і самостійно відповідають за всі дерева, кущі, квіти, які ростуть на їх території», – додали в прес-службі.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про нове освітлення на столичних вулицях.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також