У Києві жителі Дарницього району скаржаться на сморід від теплиць «Київзеленбуду»

Жителі Дарницького району підозрюють, що джерелом сморіду і запаху гару, які відчуваються в їхніх будинках круглий рік з настанням темряви, є теплиці біля Парку партизанської слави, які належать столичному КО «Київзеленбуд».

Депутат Дмитро Стрижов попросив столичного мера пояснити, чому з проммайданчика КП СЗН Дарницького району по вул. Тростянецькій, 58-А, де розміщені теплиці, з настанням темряви до житлових будинків Дарниці доноситься запах гару. Так, жителі прилеглих до даної території будинків поскаржилися на опалення теплиць біля Парку Партизанської слави, неймовірний сморід і запах гару. Заявники зазначають, що запах з’являється щодня з настанням темряви цілий рік.

За інформацією депутата, за результатами проведеної в червні 2019 року перевірки проммайданчика КП СЗН Дарницького району було встановлено, що КП здійснює викиди забруднюючих речовин в повітря на підставі дозволу на викиди, виданого Департаментом міського благоустрою та збереження навколишнього середовища КМДА з необмеженим терміном дії. А попередньою перевіркою, в грудні 2018 року, були виявлені джерела викидів – ними стали три твердопаливних котла, які не включені в відповідний дозвіл на викиди.

Депутат Стрижов звернув увагу, що інвентаризація викидів забруднюючих речовин в повітря цими котлами не проведена, тож зрозуміло, що й дозвіл на викиди для них отримано не було. Незважаючи на те, що продукти горіння є надзвичайно токсичними і небезпечними для здоров’я, численні скарги жителів в службу 15-51 не дають результатів. Депутат вважає за необхідне поліпшити екологічну ситуацію району і врегулювати ситуацію з опаленням теплиць КП СЗН Дарницького району. Стрижов попросив Кличка надати роз’яснення щодо дотримання зазначених КП санітарно-захисних зон.

Раніше «Столичний регіон» писав про зміну кольору води в озері на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також