У Києві запроваджують роздільний збір скла та пластику

    -

Новини Києва

У Києві продовжують створювати умови для роздільного збору твердих побутових відходів, зокрема, скла та пластику. Про це повідомляється на сторінці ПрАТ «Київспецтранс» у Facebook.

«Гарні новини: ПрАТ «Київспецтранс» закупило більше 600 нових контейнерів для твердих побутових відходів – вони замінять зношені та пошкоджені. Також у рамках міського пілотного проекту з метою впровадження роздільного збору ТПВ підприємство придбало 120 контейнерів для збору пластику та скла. Наразі контейнери встановлюються в центральних районах Києва. Зібрану таким чином вторинну сировину доставлятимуть на сортувальну лінію і відправлятимуть далі на переробку», – написано на сторінці підприємства.

Також киянам нагадали, що у контейнер для збору скла можна викидати: цілі та биті скляні банки, віконне скло, пляшки з-під напоїв, ліків, косметики. Не можна викидати: порцеляну, кераміку, дзеркала, будь-які лампочки.

У контейнер для збору пластику можна викидати: пластикові пляшки та упаковку зі всіма цифрами, окрім 3 та 7, пакети з супермаркетів, плівку стрейч, бульбашкову та поліпропіленову плівку, одноразові стаканчики та контейнери. Не можна викидати: пляшки та упаковку з маркуванням цифрами 3 та 7, предмети, які містять папір або метал, сильно забруднені жиром предмети.

«Якщо ви не можете визначити тип сміття – викидайте його у загальний контейнер», – порадили киянам робітники «Київспецрансу».

Фото: Facebook/Київспецтранс


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві воюють зі стихійною торгівлею.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також