«СтопКор» у Баришівці: боротьба триває

 

Очолювати осередок «СтопКору» у Баришівці на Київщині місцеві мешканці вибрали підприємця Олега Демиденка

Колишній депутат районної ради на власному досвіді знає проблеми регіону, може прогнозувати дієві зміни та шляхи їхнього вирішення.

«Основне, чи будемо займатися – це підтримувати людей у питаннях, які роками не вирішуються – це ремонт дороги, дитячі садочки, підвіз дітей в школи, ремонт будівель», – розповів Демиденко.

А ось думка Голови Баришівськох райради Володимира Гуменюка: «У кожного населеного пункту є своя проблема, і нам ніхто не приїде і не допоможе в цій проблемі, крім активних людей, які тут живуть. Влада в особі районної ради готова до роботи і вирішення цих проблем, які під силу їй, є робочі моменти, які не завжди від нас залежать».

Наразі нова команда рветься у бій із корупцією.

«Для нас дуже важливо, хто ці люди, які приєднуються до нашої команди, наскільки вони доброчесні, наскільки їх наміри щирі», – коментує координатор ГО «Стоп Корупції» Роман Бочкала, – «бо це є ініціатива місцевої громади. Тут ми бачимо дуже сильну, потенційно вмотивовану команду, яка ставить перед собою амбітні цілі, тому я впевнений, що баришівський осередок має велику перспективу».

Наприкінці зустрічі усіх членів баришівського осередку запросили на тренінги для регіональних активістів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також