У Борисполі 16 травня на два дні відключать водопостачання

З четверга, 16 травня і по другу половину п’ятниці, 17 травня комунальне підприємства ВКГ «Бориспільводоканал» буде проводити очистку та хлорування резервуарів водозабірних вузлів міського водопроводу, в зв’язку з чим у Борисполі буде відсутнє водопостачання. 

Мешканцям міста рекомендують заздалегідь зробити необхідний запас води. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Виконавчого комітету Бориспільської міської ради на сторінці в соцмережі Facebook.

Наразі у повідомленні наголошується, що 17 травня у другій половині дня вже буде подаватися вода, яка може бути використана тільки для технічних потреб.

Також повідомляється, що в зв’язку з відсутністю водопостачання внесені зміни в режим роботи навчальних закладів Борисполя на 16, 17 травня 2019 року:

  • в закладах дошкільної освіти організовано та забезпечено роботу груп короткотривалого перебування (4:00) без харчування з 08:00 до 12:00;
  • в установах загальної середньої освіти призупинено експлуатацію харчоблоків і тимчасово припинено харчування учнів.

Крім того, згідно з повідомленням, 17 травня буде проводитися генеральне прибирання з дезінфекцією всіх приміщень закладів освіти, обладнання та інвентарю.


«Столичний регіон» раніше розповідав про оновлення території центрального пляжу Білої Церкви.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також