У Києві з’явився барвистий мурал з драконом

На набережній Дніпра у Києві в районі вулиці Набережно-Рибальській з’явився новий мурал у вигляді стародавнього дракона, який піднявся з дна річки, щоб зберегти її для нащадків. Малюнок створив популярний київський художник Віталій Гідеван.

Як розповів автор роботи, мурал на набережній він створив, щоб привернути увагу киян до проблем екології.

«Всі ми виховані на казках та легендах. В одній з таких історій я побачив древнє створіння, яке живе на дні річки вже більше 2000 років. Раніше воно не було ніким спіймано. Але ось прийшов час, коли у дракона залишилася тільки одна надія на порятунок – підростаюче покоління. Об’єднавшись з дитиною, він просить про допомогу, а саме благає врятувати головну водну артерію країни. Пісок з її дна нещадно вигрібають, а води забруднюють. Але разом ми зможемо все виправити, адже в цьому світі жити нашим дітям, нащадкам, так давайте залишимо їм чисту планету», – написав художник на своїй сторінці в соціальних мережах.

Також автор розповів, що створив композицію доволі швидко – йому знадобилося 5-6 годин. Наразі дивний дракон знаходиться на стіні набережної, під Петровським залізничним мостом. На роботу пішло 15-20 балончиків фарби, адже зображення потребувало малювання багатьох тіней від дракона. На голові створіння стоїть хлопчик та малює на стіні заклик зберегти річку.

«Хлопчик – це кожен з нас, хто хоче, щоб Дніпро радував нас ще багато років», – наголошує автор муралу Віталій Гідеван.


«Столичний регіон» також розповідав про нові мозаїки, що періодично з’являються на стінах будинків у столиці.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також