У Білій Церкві впроваджують електронний квиток на транспорт

З 12 листопада у місті Біла Церква (Київська область) почали працювати 45 терміналів «2click».

В платіжних терміналах, які зараз працюють у тестовому режимі, і є лише частиною майбутньої розгалуженої мережі, можна оплатити електронний квиток на проїзд у міському транспорті. Найближчим часом буде встановлено ще додатково  20-30 терміналів у різних мікрорайонах Білої Церкви.

В терміналах «2click» є функція решти, таким чином при оплаті клієнти можуть не переживати за гроші, коли не мають купюр точної суми. Наприклад, при передплаті електронного квитка вартістю в 20 грн, можна внести купюру 50 грн, а решту 30 грн отримати кодом  на чеку чи в своєму мобільному телефоні, відсканувавши QR-код. Цей код решти можна використати на поповнення будь-якої послуги, в будь-який час на терміналах мережі «2click». Для цього необхідно обрати послугу “Ввести дані”, а коли термінал попросить внести гроші, натиснути кнопку на екрані «Використати код решти»,  і якщо потрібно,  додати необхідну суму. Код решти, отриманий на телефон або чеком, діє безстроково.

Бориспільчан закликають надсилати свої відгуки, зауваження та пропозиції щодо роботи електронних терміналів за адресами електронної пошти [email protected][email protected]

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також