Білоцерківський водоканал відзвітував за роботу в листопаді

Компанія «Білоцерковвода», що здійснює водопостачання та водовідведення в Білій Церкві, оприлюднила виробничо-фінансові показники підприємства за листопад 2018 року

У звіт увійшли дані про постачання та очищення питної води і відведення стоків, виконану роботу зі споживачами і боржниками водоканалу.

«У листопаді водопровідно-каналізаційне господарство водоканалу надало 1222,5 тис.куб. м. питної води на м. Біла Церква та мм Умань. Середньодобова подача питної води становила 43,7 тис. За куб. м. За цей період вдалося ліквідувати 59 витоків води», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що за цей період також вдалося очистити 919 тис. куб. м стічної води. Середньодобова очистка стічної води склала майже 33 тис.куб. м. Працівники водоканалу ліквідували 189 засмічень і встановили 6 кришок на каналізаційних колодязях.

Також було виконано 77 планових ремонтних робіт на мережах. Було замінено 13 засувок, вентилів і пожежних гідрантів. Виконано 40 ремонтних робіт, пов’язаних з витоками води, та усунуто 30 пошкоджень на водопровідних мережах.

Відзначається, що водоканал виконав величезну роботу зі споживачами. Так, за поточний місяць укладено майже 2 тис. договорів на надання послуг водопостачання та водовідведення з юрособами. Попереджено про наявність боргу 651 абонента і обстежено більше 2,5 тис. об’єктів. Сума укладених договорів реструктуризації боргу з юрособами склала півмільйона гривень.

Важливою для підприємства є і робота з боржниками. Так, було встановлено, що заборгованість мешканців багатоповерхівок в листопаді склала 1,2 млн гривень, в приватному секторі – майже півмільйона гривень.

Наприклад, про наявність боргу були попереджені 729 споживачів багатоповерхівок і 359 приватного сектора. Також зі споживачами були укладені договори про реструктуризацію боргу – на 10,2 тис. гривень із мешканцями багатоповерхівок і на 19.3 тис. гривень з приватним сектором, опломбовані прилади обліку (388 – в багатоповерхівках, 25 – в приватному секторі).

За цей місяць водоканал встиг прийняти споживачів за адресами: вул. Сухоярська, 14 (1005 тис. споживачів), вул. Олександрівська, 94 (1 031 тис.), вул. Леваневського, 55-б (1616 тис.), вул. Героїв Небесної Сотні, 24 (343).

Також протягом місяця проводилася інспекція з контролю скидання стічних вод підприємств. У водоканалі перебуває на обліку 1,5 тис. абонентів і в ході перевірки було встановлено одного порушника.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також