У 2020 році заплановано довгоочікуване облаштування Русанівського каналу

Комунальне підприємство «Плесо» погодило генеральний план з благоустрою більше 1,5 тисяч квадратних метрів Русанівського каналу, який прилягає до вулиці Ованеса Туманяна у Дніпровському районі Києва.

Зокрема, за планом уздовж каналу будуть створені дитячі майданчики, проведений висів газону, посадка зелених насаджень, будуть встановлені паркові лавки, проведена заміна тротуарної плитки тощо. На даний момент готується проєкт облаштування цієї ділянки каналу, який в найближчі 2 місяці буде презентовано широкому загалу. Всі витрати з облаштування цієї ділянки каналу взяла на себе компанія ТОВ «РУСАНІВКА ІНВЕСТ», що є замовником проєкту будівництва багатофункціонального житлового комплексу бізнес-класу RUSANIVRESIDENCE по вул. Євгена Сверстюка, 54.

Олександр Ізаров, керівник проєкту RUSANIVRESIDENCE, заявив, що на облаштування каналу, а також благоустрій прилеглої території за межами ділянки – проїзд від вулиці Сверстюка, створення пішохідних і велодоріжок на ділянці 1436 м2 – замовник проєкту виділив 12 млн грн. Також за його словами, перший етап реконструкції буде закінчений не пізніше II кварталу 2020 року, а весь комплекс робіт – до кінця 2022 року.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про 35 км відремонтованих тепломереж у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також