Перепоховати домашніх тварин: що планують на місці кладовища на Русанівці

На Русанівському кладовищі в Києві з’явилося оголошення, в якому йдеться про плани початку будівництва каналізаційного колектора.

Проблема в тому, що колектор має пройти саме на місці стихійного поховання домашніх тварин. Власники могил домашніх вихованців обурені пропозицією самостійно провести перепоховання останків до 10 вересня 2019 року. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці Олександра Мезінова, засновниця та керівник притулку «Сіріус».

До посту прикріплено фото оголошення з наступним текстом:

«У зв’язку з будівництвом Шліхтеровського каналізаційного колектора на даній ділянці, згідно з проєктом та розпорядження КМДА від 11.06.2009 р №668 буде розпочато будівництво залізобетонного стовбура і колодязя. Будівельний майданчик буде розміщено на місці поховання домашніх тварин. Шановні власники похованих тварин, просимо вас перепоховати останки до 10 вересня 2019 року».

В оголошенні також зазначено, що замовником будівництва виступає КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва», а виконавцем – генпідрядник ТОВ «Навігаторспецстрой».

За словами Мезінової, в умовах, коли в влада столиці тільки обіцяє побудувати кладовище для тварин, кияни змушені ховати померлих вихованців на стихійних кладовищах. Так само незрозуміло, куди можна перепоховати їх останки.

«І ось питання, – пише Мезінова, – кладовища досі немає, перепоховати нікуди. І що значить перепоховати? Процедуру викопування напіврозкладеного трупа або кістки з шерстю, що виділяють трупну отруту, як взагалі собі уявляє місто? Перепоховання, що буде виконано не фахівцями, а звичайними людьми? Я вже не кажу про моральні аспекти цього всього. А ті, хто не зможе фізично цього зробити, то по їх тваринам проїдуться бульдозери, розкидаючи черепа наліво і направо або як? Прошу керівництво міста і Держпродпотребслужбу пояснити нам, простим смертним, як нам бути в такій ситуації, дикої ситуації».

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко ще в березні 2017 року пообіцяв побудувати в Києві Центр захисту тварин. У квітні мер столиці заявляв, що на будівництво Центру захисту тварин в бюджеті передбачено понад 30 млн гривень, на кладовищі домашніх тварин – 13,3 млн гривень.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про дії активістів в Ірпені: вони звертали увагу на безпеку руху у місті.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Киевлянинъ

  Насколько я помню, коллектор проходит на противоположной стороне железной дороги. Было-бы неплохо чтобы заказчик опубликовал схему проложенного (старого) коллектора, планы по переносу кладбища (куда, кто будет осуществлять перезахоронение). Во всех этих объявлениях сквозит циничный налёт 90-х (барин придумал, и все безропотно взяли под козырёк). Но сейчас слава Богу не 90-е, и киевляне как избрали этих “отцов города”, так и подвинут, выборы не за горами!

  Avatar for Прудникова Александра

  Василь

  Треба вже подорослішати і стати відповідальними громадянами! У всьому світі вже давно кремують не лише домашніх тварин, але й людей – це дозволяє уникати безлічі непотрібних проблем зі стіхійними кладовищами і нестачу місця для нових цвинтарів взагалі. Дорога память тварини – беріть собі урни з прахом, включайте відео, дивіться фото – згадуйте приємні моменти, якщо вже без цього неможна… Але робити вигляд ображених і навалювати на місто свої психо-емоційні проблеми, коли мова йде про суспільну користь (колектор) – це егоістично і неприпустимо. От і маємо таку пробелему, як невідомо шо робити з тим кладовищем домашніх тварин, багатьох хозяїв могил яких напевно вже й нема….

  Avatar for Прудникова Александра

  Кудина Людмила

  Как можно вообще это делать по трупам несчастных животных ? Кому могла прийти в голову такая идея? Люди приходят на могилки своих братьев меньших, садят цветы, ухаживают . И все это взять разрушить! Этому кладбищу уже больше 20 лет, кому оно мешает? Этот коллектор элементарно можно построить с другой стороны железной дороги.
  Опомнитесь ! Это очень большой грех ! Кто до этого додумался — будет гореть в аду !

Залиште коментар

Читайте також