Торік Київ отримав 63 мільйони від туризму

У 2019 році бюджет Києва отримав туристичний збір у розмірі 63 мільйони гривень.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація на своєму сайті. Це майже вдвічі більше, якщо порівнювати з 2018.  Найбільше іноземних туристів до Києва приїхало з Білорусі, Ізраїлю, США, Німеччини та Туреччини. Також спостерігається помітне зростання іноземних туристів з Індії, Канади та Швеції.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Розмір туристичного збору для українських туристів становить 16 грн 69 копійок, а для іноземних – 41 грн 73 копійки за добу. Кошти від туристичного збору будуть спрямовані на розвиток туристичної сфери у столиці, створення комфортного та сучасного сервісу для гостей міста.

«Дохід від туристичного збору за минулий рік зріс на понад 30 мільйонів гривень. Якщо у 2018 році ця сума складала 32,9 млн гривень, то за 2019 рік місто отримало рекордні 63,6 млн гривень при запланованих 35 млн. Це є свідченням того, що Київ стає все більш цікавим для туристів як з України, так і з-за кордону, а також того, що туристична галузь є дуже перспективною для столиці», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Київ б’є рекорди популярності серед іноземних туристів.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також