В Ірпені відкривають академічний ліцей на базі НУБіП

З вересня цього року в Ірпені почне працювати муніципальний навчальний заклад для старшокласників – академічний ліцей.

Його відкриють на базі приміщення економічного коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України. Такої домовленості досягли Ірпінська міська рада та керівництво Університету.

«Ми як адміністрація міста будемо докладати всіх зусиль по розширенню мережі освітніх установ і зменшення навантаження на існуючі установи. Сьогодні нас підтримує керівництво Університету», – зазначила заступник Ірпінського міського голови з гуманітарних питань Олена Чернявська.

Новий ліцей почне роботу з першого вересня в приміщенні НУБіП в Ірпені за адресою вулиця Гагаріна, 9. Приміщення Ірпінська міська рада орендує у Університету на вигідних умовах. Протягом літніх канікул тут за рахунок міського бюджету зроблять косметичний ремонт та підготують все для старту навчального процесу.

«Ірпінь прийняв рекордну кількість переселенців з дітьми, тому у нас є проблеми з місцями в навчальних закладах. Особливо переповнена 17 школа, і саме вона знаходиться поблизу нашого нового академічного ліцею. Тому ми сподіваємося, що багато старшокласників з цієї школи наступного року перейдуть на навчання до ліцею. Діти отримають спеціалізоване профільне навчання, а школа буде розвантажена – від цього виграють всі. Я радий, що нам вдалося досягти домовленостей з НУБіП. Нехай досвід Ірпеня стане позитивним прецедентом, мотивацією до дій для інших міст, де теж переповнені навчальні заклади», – прокоментував відкриття нового ліцею голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

Він також уточнив, що новий ліцей планує прийняти 600 дітей. Очікується, що це будуть учні 9-11 класів. Але є також ймовірність, що будуть відкриті також 7-8 класи, якщо буде такий запит.


Раніше «Столичний регіон» писав про те, як мешканці столичного масиву Позняки вимагають повернення дитячого садочку.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також