Столичні ЖЕКи зобов’язали повернути киянам 90,5 млн гривень

За результатами перевірок Держпродпотребслужбою було виявлено багато фактів, коли ЖЕКи Києва систематично завищували вартість своїх послуг для населення. 

Наразі Держпотребслужба оголосила, що порушники зобов’язані повернути українцям мільйони гривень за те, що продавали їм послуги та товари із завищенням регульованих державою цін. До таких висновків прийшла служба за результатами 227 планових і ще 107 позапланових перевірок, проведених ревізорами в першому півріччі, повідомила прес-служба відомства.

Чиновники відзначають, що ігнорують вимоги влади щодо граничної вартості послуг майже всі. Контролери виявили порушення в 71,3% перевірених підприємств, в результаті чого компаніям-порушникам виписали штрафів на 6,6 млн грн. Крім того, в 170 випадках склали приписи про усунення виявлених невідповідностей та, як результат, зобов’язали відшкодувати завдані споживачам збитки в розмірі 105,5 млн грн.

Левову частку з цієї суми (90,5 млн грн.) повинні повернути людям комунальні підприємства, які обслуговують житловий фонд в Києві. Такий перерахунок ревізори зобов’язали зробити за підсумками всього 8-ми планових перевірок. Виявили вони і порушення і в частині нарахування пільг на оплату послуг ЖКГ.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про 24 оновлені парки у столиці.

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Ольга

  м. Київ вул.М.Шепелєва 13 кв.56 (0636141535)
  Шукаю відповідь протягом півтора року: чому в будинку з теплолічильником за опалення, якого майже не було (із 6-ти стояків ледь теплі були 2-3) за період лютий-березень 2018 року нараховано без лічильника, а це нарахування по будинку було збільшено на 200 тис. грн.(період “попередников”). В будинку державна бібліотека 500 м2, людям з пільгами та субсидіями відшкодувала Держава з наших податків за надані послуги не в повному обсязі.
  Друге питання по стояку моєї квартири не працює рушникосушильник півтора року 26.11.2018 року звернулася до Центру комунального сервісу по вул.Донця 21 Б Вх.№ 02/09-04-І-8957 КТЕ нараховувати ГВП з непрацюючою рушнокосушаркою. 20.05.2019 р. отримала відповідь: “якщо в окремій квартирі рушникосушильник не працює це не означає, що гаряча вода в такій квартирі споживається без використання систем, які забезпечують її циркуляцію внутрішньобудинковими мережами. Підсумовуючи викладене зазначаємо, що КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» не має правових підстав для здійснення за наведеною адресою нарахувань за послугу з централізованого постачання гарячої води за тарифом «за відсутності рушникосушильників». Але послуга надається не в повному обсязі. Тариф за ГВП 97,89 грн за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання. По стояку моєї квартири це 14 поверхів підключення відсутнє. Можливо з вашою допомогою постачальники повернуться обличчям до споживачів. З повагою О.Іваніцька.

  Avatar for Прудникова Александра

  Леонид Кливак

  Я живу по адресу:бул.Кольцова 14а.
  В нашем доме у большинства жителей стоят счётчики на тепло,и стоит общедомовой счётчик тепла.Всю
  зиму 2018-2019г.г.места общего пользования(МЗК)не обогревались,но
  нам тупо насчитывали от фонаря
  500-700грн.в месяц с квартиры.
  Естественно что платить никто не
  собирается,от этого висит долг.Ну и пусть висит.

  Не верится,что возвратят.Если деньги к ним поступили,то они давным-давно израсходованы на любые нужды,придуманные ими же.А стоимость услуг в разы завышена.Уборка придомовой территории-393грн.70 коп.ежемесячно.Хотя каких то новаций и комфорта совсем не ощущаешь.Как было,так и есть.адрес.ул.Конева,9. ЖЕК-Лико-Град.

  Avatar for Прудникова Александра

  Татьяна

  Воздухофлотский проспект 10,Киев.
  1)Придомовая территория в ужасном состоянии.Мало того,что вояки с минобороны обсцыкают заборы ,ганяют на своих машинах по нашему двору,паркуют у нас на наших(сделанными жильцами)клубах,так ещё и 3 месяца не могут положить асфальт там,где разрыли .За что сдирают бабло за придомовую территорию я понять не могу.
  2)Отопление зимой оставляет желать лучшего.С каждым годом все меньше топят
  3)О воде.Трубы все ржавые.Не менялись с царя ещё.
  4)Меняли в подьезде окна на новые,дом Хрущевка.Так вот,на все 5 этажей окон не хватило.В 4 подьездах поменяли только до 4-года этажа.Наверное как всегда окна у кого-то на дочери уже

  Avatar for Прудникова Александра

  Іпполіт

  За весь опалювальний період 2018-2019 року нараховували не відомо по яких даних, бо будинковий лічильник був виерадений від час передачі від Ахметова до Кп Київтеплоенерго у липні 2018 року. Від КИЇВТЕПЛОЕНЕРГОТ отримали пояснення- відписку з приводу порушення Постанови №630 та власних інстукцій з правил зняття показників лічильника та фіксації цих показань. А шо відсутній ліяильник – обіцянка про встановлення до ноаого опалювального періоду. Ось так працють наші надавачі послуг,

  Avatar for Прудникова Александра

  Елена

  По ул. Игоревской, дом 12а,платятся бешенные коммунальные платежи.,по 500грн.,за придомовую, вывоз мусора,110грн.,и т. д., в итоге-грязь во дворе и подъезде, в подъезд зайти страшно, света нет, за ремонт вообще молчу, когда начинаю обращаться в ЖЕК, ответ один:«Коштив нема».Пардон, а куда вы их деваете? И это в центре города. Попросили застеклить окна в подвале, что-бы в квартире было теплее зимой, так они «застеклили»фанерой. Им так выгодней. Вместо уборки подвала ,после своих арендаторов, которые нагадили, снеся несущую стену после чего пол в квартире начал ехать вниз и оставив кучу мусора в виде бутылок, Они обокрали жильцов на металлические решетки, вероятно сдав их на металлолом, так выгодней. Полный беспредел. Везде на Подоле, хоть как то парадные приводят в порядок, а тут только деньги берут. Разберитесь пожайлуста с ЖЭком 701.Там возникнет очень много вопросов на которые они вряд-ли найдут ответ. Это Подольский р-н г. Киева. С уважением и надеждой к Вам.

Залиште коментар

Читайте також