У Києві на Хрещатику показали, чого найбільше хочуть українці

 

У п’ятницю, 24 серпня, у Києві створили величезну карту бажань: барвистий колаж став новим національним рекордом

Сьогодні на Хрещатику всі бажаючі могли зробити величезний колаж, на якому розмістили свої мрії. Для того щоб взяти участь в флешмобі, потрібно було власноруч зробити нехитрий арт, наклеївши на аркуш ватману вирізки з журналів або свої малюнки. Потім його разом з творіннями інших учасників скрепять в одну гігантську карту бажань українців.

На першому місці рейтингу – побажання миру Україні, завершення війни на сході країни. Говорячи про свої особисті цілі і мрії, діти і дорослі говорили, що хочуть подорожувати. Учасники клеїли на свої колажі мальовничі вирізки з тревел-видань, хтось говорив, що недавно отримав закордонний паспорт і тепер може відправитися, куди захоче. На картах флешмоберів з’являлися фото гірських вершин, жвавих мегаполісів і круїзних лайнерів.

Деякі учасники говорили, що хотіли б, щоб люди були один до одного добрішими, дарували своїм близьким щасливі моменти. Що стосується матеріальних питань, українці хочуть обзавестися власним житлом або купити машину.

Варто сказати, що таку карту мрії створюють в Києві вже 8 рік поспіль. До флешмобу приєдналися і інші міста України: Київ, Дніпро, Харків, Чернігів, Хмельницький, Львів, Одеса, Івано-Франківськ, Вінниця, Слов’янськ, Полтава, Запоріжжя, Житомир, Біла Церква, Ірпінь, Калуш, Новомиргород. У 16 мегаполісах сьогодні діти і дорослі привітали своїх співвітчизників і намалювали те, що хочуть бачити в житті в найближчі роки.

На Крещатике рисуют гигантскую карту желаний

Опубліковано Информатор Киев Пʼятниця, 24 серпня 2018 р.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також