Станції швидкісного трамвая облаштують для людей з інвалідністю

Ряд платформ залізничних та трамвайних зупинок у Києві пристосують для осіб з обмеженими фізичними здібностями.

Зокрема такі оновлення роблять для тих, хто пересувається в інвалідних кріслах. Про це розповіла заступник голови КМДА Марина Хонда.

Вона зазначила, що у поточному 2019 році деякі столичні комунальні об’єкти стануть набагато доступнішими для людей, які пересуваються з певними складнощами. Особливу увагу з огляду на комфорт киян буде приділено об’єктам транспортної інфраструктури столиці.

Наразі йдеться. що саме потреби осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення будуть враховуватися під час розробки проектів масштабної реконструкції Вокзальної площі поруч з Центральним залізничним вокзалом Києва. Як відомо, розпочати її хочуть вже у цьому році.

А ще для людей, що пересуваються на візочках та у інвалідних кріслах, впорядкують та обладнають пандусами платформи станцій «Київ-Волинський», «Борщагівка», «Святошин», а також обидві зупинки швидкісного трамвая «Гната Юри».


Раніше «Столичний регіон» писав про нові турнікети у столичній підземці, що сприятимуть зменшенню охочих проїхатися безкоштовно.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також