Парк «Відрадний»: 100 лавок, лабіринт та мер Києва

 

Мер Києва Віталій Кличко відкрив після капітального ремонту парк «Відрадний» в Солом’янському районі столиці

Кличко оглянув паркову зону, дитячі майданчики, зони для занять спортом. Парк був побудований близько півстоліття тому, проте в останній раз ремонтні роботи тут здійснювали понад 10 років тому.

– Минулого року ми почали масштабні ремонтні роботи в столичних парках, щоб вони стали сучасними і комфортними зонами відпочинку для киян та гостей міста. Сьогодні, нагадаю, прикладом такого золотого стандарту парків є парк «Наталка» на Оболоні. І ми не зменшуємо темпи. В кінці травня, до Дня міста, відкрили ще одну зону відпочинку в центрі міста – парк «Володимирська гірка». Сьогодні ж презентуємо після капітального ремонту парк «Відрадний», – заявив міський голова.

У парку створили зелений лабіринт, облаштували нові доріжки, встановили систему поливу. Також в зоні відпочинку поставили 100 нових лавок та 100 урн, облаштували нове сучасне освітлення. Є в оновленому парку і поле для міні-футболу, дитячий майданчик для дітей дошкільного віку та унікальна велодоріжка, по якій можна їздити не тільки на велосипедах, а й на роликах та скейтах.

– Вже скоро ми відкриємо після капітальних ремонтів та інші парки, де йдуть сьогодні роботи. Київ – місто парків. І наше завдання, щоб парки в Києві були високого рівня, рівня європейської столиці, – додав мер.

Кличко зазначив, що зараз масштабні капітальні ремонтні роботи тривають у п’яти міських парках – в Сирецькому парку, парках «Перемога», «Совки», парку Партизанської слави, на другій черзі парку «Наталка».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також