У Києві ветерани АТО анонсували масштабні акції

У День захисника України 14 жовтня ветерани АТО анонсували масштабні акції. Зокрема, у столиці пройде марш «Ні капітуляції».

Марш стартуватиме у парку ім. Шевченка. До ветеранів можуть доєднатися всі охочі, зустріч запланована на 15:00, а ходу запланували на 16:00. Серед вимог до президента Зеленського ветерани назвали такі:

 • заборону на введення «особливого статусу» для окремих районів Луганської та Донецької областей або будь-яких інших регіонів України;
 • заборону на введення амністії для бойовиків;
 • заборону на плани щодо відведення українських військ на лінії розмежування;
 • заборону на будь-які недержавні воєнізовані формування на території ОРДЛО;
 • заборону на проведення виборів в будь-які органи влади і самоврядування до настання повного контролю по всій лінії українсько-російського кордону .

Організаторами акції виступають різні ветеранські спілки та організації. Вони закликають всіх учасників маршу до поміркованості та просять не приносити ніяких політичних засобів агітації. Також організатори закликають до виконання правил безпеки.

Колона дійде до Майдану, де буде проведено чергове віче, а далі учасники запланували перфоманс в урядовому кварталі столиці.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про акцію щодо ув’язненого у Італії українського патріота.

‡авантаженнЯ...

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  тайфун

  До вимог потрібно додати ще одну : НАРОД УКРАЇНИ ВИМАГАЄ У ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРОВЕСТИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕФЕРЕНДУМ ПО ПИТАННЮ СТАТУСУ ДОНБАСУ, А ДО ПРОВЕДЕННЯ РЕФЕРЕНДУМУ НАРОД УКРАЇНИ ЗАБОРОНЯЄ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ПРОВОДИТИ БУДЬ-ЯКІ ПЕРЕГОВОРИ З КЕРІВНИКОМ ДЕРЖАВИ -_АГРЕСОРА ПУТІНИМ І З ЙОГО МАРІОНЕТКАМИ – КЕРІВНИКАМИ ДНР , ЛНР !!!

  эти мероприятия должны пройти по всей украине в каждом городе и селе..если ты гражданин украины если ты любиш украину… не дадим прохвостам торговать украиной не дадим прохвостам наживаться на смертях защитников украны.. слава украине.

  Avatar for Прудникова Александра

  Михаил

  Все требования честные. И хлопца задержанного в Италии не забыли.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залиште коментар

Читайте також