Нова алея сакур з’явилася сьогодні у Дніпровському районі

Її висадили на честь 50-річчя Дніпровського району, яке відзначали саме сьогодні, 23 травня. Сквер знаходиться на вул. Челябінській, 9г. 

Дерева, які вже прижилися у столиці та не викликають подиву своєю екзотичністю, тепер прикрашатимуть новий сквер у Дніпровському районі столиці. Він сьогодні ювіляр, отже комунальники та Дніпровська РДА вирішили зробити такий подарунок рідному району.

25 саджанцям сакури передує табличка, прикріплена на великому гранітному камені: напис розповідає, на честь чого відтепер тут ростимуть ці дерева. Милуватися рясним їх цвітом можна буде вже наступного сезону. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської районної адміністрації.

Окрім дерев також привели  до ладу газони, а на доріжках встановили нові лавки для киян. У сквері оновили освітлення – відтепер тут встановлені важкі ковані ліхтарі, що додають атмосфері стилю та краси.


Раніше «Столичний регіон» писав про відкриття оновленої Алеї художників на Андріївському узвозі: комунальники запланували такий подарунок столичним мешканцям та гостям столиці на День Києва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також