Кличко розказав на форумі про новий генплан Києва (ВІДЕО)

Мер Києва Віталій Кличко презентував новий Генеральний план столиці, який визначає перспективи на найближчі 20 років.

Про це він повідомив 16 грудня, на міжнародному форумі «Майбутнє Києва». За словами очільника, найбільші проблеми Києва — транспортні корки, паркування з порушенням та маршрутні автобуси, що створюють проблеми для пересування містом. Також він розкритикував стан метрополітену та відзначив необхідність добудови підходів до Дарницького мосту та будівництво вокзалу на Видубичах.

Серед планів Клічка  — Подільсько-Воскресенський мостовий перехід та запуск метро на Троєщину. Для втілення цих планів, за думкою мера Києва, необхідна допомога Уряду.

Серед актуальних завдань міський голова також назвав нові трамваї та тролейбуси, які будуть пристосовані до потреб людей з обмеженими можливостями та створення окремих смуг руху для громадського транспорту.

Болюче питання – забудова Києва. Очільник столиці запропонував видачу дозволів на новобудови виключно з урахуванням соціальної інфраструктури та аналізом інвестиційних намірів забудовника. Окремо мер Києва виділив проблему забудови історичного центру – тут, за його думкою, має діяти обмеження на висоту забудову.

Новий Генплан також передбачає будівництво нових електропідстанцій, котельних, очисних споруд дощової каналізації, реконструкцію Дніпровської та Деснянської водопровідних станцій. Планується впроваджувати новітні технології — сонячні батареї, теплові електропомпи, санацію та утеплення будинків.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Кличко візьме участь у міжнародному форумі «Майбутнє Києва».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також