Наслідки зливи: у Броварах з’явився «Жовтий підводний човен»

 

Місто Бровари (Броварський район, Київська область) потерпає від наслідків сильних дощів та забитої зливової каналізації.

Майже повністю залита водою вул.Грушевського – одна з найнижчих точок міста. Тож 30 червня у соцмережі з’явилась фотографія вулиці  з макетом «Жовтого підводного човна» з відомої пісні «Бітлз». Також було багато води на центральному проспекті Незалежності та вулиці Короленко. А на вулиці Малокиївській у Порошинці  після зливи навіть підтопило автівки.

Ще гірша ситуація була у приватному секторі. Наприклад, на вулиці Фельдмана місцеві жителі рятувались від води мішками з піском. Вулиця Абрикосова також перетворилась на величезну калюжу. А по вулиці Івана Сірка люди пересувались на надувному човні.

Голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко 2 липня провів робочу нараду.   В зв’язку з несприятливими погодними умовами доручено:  зібрати інформацію про наслідки негоди;  постійно тримати на контролі питання забезпечення електроенергією об’єкти, які забезпечують життєдіяльність району. Відповідним службам постійно інформувати адміністрацію щодо епідеміологічної, екологічної ситуацій в районі.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також