В Українці запустили процес термомодернізації комунальних споруд

У місті Українка (Обухівський район, Київська область) завершено технічне обстеження Палацу культури та спорткомплексу «Енергетик».

Цей процес обов’язково передує роботам з комплексної термомодернізації, адже дозволяє отримати об’єктивну оцінку стану будівель, їх безпечності, експлуатаційної придатності для подальшого використання. Технічне обстеження в Українці проводила спеціалізована організація ТОВ «ЕКО-ТЕМ». За висновками експертів технічний стан Палацу культури та спорткомплексу в цілому задовільний. Але обидві будівлі побудовані аж 50 років тому і експлуатуються вже досить тривалий час. Для того, аби вони і надалі залишались безпечними, а також стали максимально енергоощадливими, необхідно провести цілий ряд робіт.

По-перше,  фасад обох будівель потребує  ремонту, адже оздоблення стін є морально та фізично застарілим, внаслідок чого вони частково втратили свої теплотехнічні властивості. Для подальшої безпечної експлуатації, для поліпшення теплотехнічних якостей Палацу культури та спорткомплексу, необхідно провести повний демонтаж оздоблення стін, відремонтувати їх та утеплити з використанням сучасних матеріалів, які дозволяють будівлям не тільки бути безпечними, а також надійно утримувати тепло всередині приміщень та мати естетичний та сучасний вигляд.

Наступним етапом у реалізації одного з голових завдань проекту – комплексної термомодернізації Палацу культури та спорткомплексу «Енергетик» у місті Українка – є завершення енергоаудиту. Ця процедура, висновки якої ґрунтуватимуться на результатах техобстеження, дозволить визначити перелік робіт, які необхідно провести. Проект реалізує виконавчий комітет Української міської ради за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також