На території Олександрівської лікарні відновили будівництво

У центрі Києва, у провулку І. Марьяненко, 14, незважаючи на заборону, знову почалися будівельні роботи

Як стало відомо, на територію Олександрівської лікарні в’їхали бульдозери та вже риють траншеї, пояснюючи свою роботу перенесенням зливових труб. У той же час, почалося спилювання дерев на території медіцнского закладу. Одночасно не менше десяти людей спортивної зовнішності займаються охороною ділянки будівництва, не даючи допуску туди представникам громадськості.

Територія обгороджена стрічкою і оточена так званими тітушками по периметру. Екскаватор працює без зупинки. Мешканців будинків навкруги, які намагалися втрутитися і захистити прибудинкову територію, виштовхали з ділянки. На місці присутні представники поліції, однак ніяких дій проти забудовника вони не роблять. Раніше Київрада створила спеціальну комісію для розгляду ситуації з забудовою цієї ділянки, але поки підрядник систематично порушує заборону і продовжує роботи.

Відомо, що через будівництво на території Олександрівської лікарні в зону руйнування потрапляють будинки, розташовані в пр. Марьяненко, 14, а також по вул. Мечникова, 7,7а. Будинок 7 в пер.Марьяненко вже знаходиться в аварійному стані. За деякими даними, цю ділянку намагається забудувати (звести багатоповерховий житловий будинок) ТОВ «Стройінформ».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також