На Білоцерківщині коштом району відремонтували Будинок для літніх людей

 

Понад мільйон гривень з районного бюджету Білої Церкви (Білоцерківський район, Київська область) було спрямовано на ремонт Будинку для людей похилого віку.

Стаціонарне відділення для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян було відкрито після реконструкції 22 червня. Раніше це відділення знаходилося в селі Іванівка. Проте, через аварійність будівлі, відділення довелося перевести у село Макіївка. В приміщенні колишньої дільничної лікарні проведено капітальний ремонт, на ці цілі з районного бюджету спрямовано понад 1 мільйон гривень.

Тут створено всі необхідні умови для повноцінного життя даної категорії людей. Громадяни перебувають на повному державному утриманні, забезпечені одягом, постільною білизною, необхідним побутовим обслуговуванням. 3-4 містні палати обладнані м’яким і твердим інвентарем. Окремо – душова, пральна, кімната відпочинку. Особи, які проживатимуть у відділенні будуть забезпечені харчуванням з урахуванням віку і стану здоров’я, в межах натуральних норм харчування, передбачених для мешканців інтернатних закладів.

На захід завітали голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, заступник голови Володимир Толочко, начальник Білоцерківського районного територіального центру надання соціальних послуг Віктор Горовий, голова Макіївської сільської ради Михайло Бердалик.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також