На Баришівщині відкрили новий тваринницький комплекс

 

Баришівка

На території Яблунівської сільської ради (Баришівський район, Київська область) 19 грудня відкрили десятий тваринницький комплекс ГК «Нива Переяславщини».

За словами власника компанії Олександра Мостіпана, будуючи тваринницькі комплекси, підприємство дотримується всіх екологічних норм. Крім того, компанія дбайливо ставиться до землі, яку орендує, добросовісно розраховується із партнерами-пайовиками, і у січні-лютому на 1% підвищує виплати за паї.

Директор Групи компаній «Нива Переяславщини» Віталій Шакель привітав жителів громади зі святом і сказав, що свинокомплекс – це імпортозаміщення та відповідальність: перед трьома десятками працюючих, державою – за сплату податків, споживачами – за якість продукції. Він подякував за підтримку жителям та сільському голові. Нагороди від директора Групи компаній отримали 29 працівників компанії – жителів Яблунівської сільської ради.

Вітали присутніх також народні артисти України: соліст і засновник всесвітньовідомого гурту «Кобза» Євген Коваленко, Анатолій Демчук, Мар’ян Гаденко; бандуристка Наїна Дорошенко, Анастасія Нечай та Оксана Дроботенко.
Закінчилося все святковою кашею та смаженими поросятами – традиційними смаколиками, а малеча Яблуневого  отримала кульки та цукерки.

“Ми будемо допомагати громаді, платити податки і тепер є можливість подумати про об’єднання у ОТГ і жити значно краще”,- сказав власник компанії Олександр Мостіпан.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також