У Києві екс-чиновника РДА судитимуть за розтрату мільйона гривень

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні повністю завершено

Київська місцева прокуратура № 3 днями направила до суду обвинувальний акт. Йдеться про протиправні дії одного з екс-чиновників, а саме першого заступника голови Деснянської РДА. Його звинувачують у розтраті державних коштів, та й сума вражає: один мільйон гривень.

За час роботи над справою слідство встановило, що розтрата мала місце у 2016 році. Вказаний чиновник, що на той час виконував обов’язки голови Деснянської РДА, прийняв рішення про виділення бюджетних коштів на капітальний ремонт об’єктів теплопостачання. Але ситуація у тому, що об’єкти, які потребували ремонту, на час виділення коштів не перебували у зоні відповідальності райдержадміністрації. З’язувалося, що раніше вони були передані у володіння і користування ПАТ «АК «Київводоканал». Виходячи з цього, всі ремонтні роботи мали проходити за рахунок зазначеного акціонерного товариства.

Також слідство запевняє, що збиток, який заподіяно державі такими діями посадової особи, вже підтверджений необхідними висновками судово-економічної експертизи.

Станом на сьогодні досудове розслідування завершено. Наразі є обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України, який вже направлено до Деснянського районного суду міста Києва.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також