Мости Патона та Метро можуть рухнути у будь-який момент

Термін експлуатації моста Патона у Києві вичерпався, він знаходиться у критичному стані та може рухнути будь-коли.

Про це попереджав представник Інституту електрозварки, доктор технічних наук Валерій Позняков під час засідання постійної комісії Київміськради. Ще торік було проведено дослідження технічного стану моста, яке зафіксувало руйнування балок. Це робить неможливим його подальшу повноцінну експлуатацію. Як кажуть науковці, шар металу на нижньому паску моста зменшився з 14 до 7, а деінде й до 5 міліметрів. Також інженери звертають увагу на пошкодження металоконструкцій через корозію, оскільки вода накопичується та руйнує металеві конструкції.

Представник Інституту електрозварки пропонував обмежити пересування мостом вантажівок вагою понад 10 тонн. Але навіть за цих умов мосту Патона необхідна термінова реставрація. Вчений каже про те, що потрібно очистити всі металеві конструкції від сміття, відновити проходи, герметизувати ділянки, що протікають, та пофарбувати для захисту від корозії.

Також Валерій Позняков відзначив сумний стан інших мостів через Дніпро. Зокрема, у жахливому стані міст Метро, який може впасти у будь-який момент. Також є проблема з Південним мостом.

«Мости зношуються, старіють та вимагають постійних ремонтів і реконструкцій. Капітальні ремонти мали провести вже давно, і потрібно залучати до цього кваліфікованих фахівців. З кожним роком виконувати такі роботи складніше та небезпечніше», – відзначає Позняков.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що міст Патона «втомився»: що обурює киян?

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Екатерина

    Срочно нужно принять меры руководству Украины и Киева.Позор -до чего довели страну!!!Виновных наказать!!!

Залиште коментар

Читайте також