Сімейному лікарю – смартфон: Бориспіль попереду

Для сімейних лікарів Борисполя закупили сучасні смартфони

Це стало відомо з кмоентаря директора та головного лікаря КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»:

Для того, щоб Ваш сімейний лікар став ще ближче до Вас, адміністрація КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» для своїх лікарів закупила сучасні смартфони, завдяки яким Ви зможете зв’язатися зі своїм лікарем з 7:00 до 22:00 в будні, вихідні та святкові дні (час приблизний і може бути змінений). Чому не цілодобово, тому що лікар теж людина і йому потрібен відпочинок.

Смартфони обрано не тільки для безпосереднього спілкування, але й задля того, щоб лікар мав змогу користуватися принадами технологій. Месенджери та фотографії, можливість відразу пошукати необхідну інформацію – все це є у смартфоні. Зараз адміністрація веде перемовини з операторами мобільного зв’язку аби ті надали вигідне за умовами корпоративне підключення.

Такі послуги будуть доступними (дзвінки та інше) лише у тому разі, якшо громадянин підписав декларацію з лікарем однієї з 4 бориспільських амбулаторій.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також