Київська фірма, що фігурує у справі про розкрадання бюджетних коштів, виграла тендер

 

Депутат Київміськради Олександр Пабат звернувся до службовця Оболонської райдержадміністрації з проханням пояснити, яким чином компанія, що фігурує в кримінальній справі про розкрадання бюджетних коштів, і в якій заарештовано майно, виграла тендер на реконструкцію фасаду столичної школи №239 на Оболоні.

Таким чином, депутат намагається з’ясувати, що така компанія взагалі була допущена до торгів.

Пабат у своєму депутатському зверненні поцікавився у начальника Управління будівництва, архітектури та землекористування Оболонської РДА Олександра Головка, яким чином переможцем торгів з реконструкції фасаду школи №239 на Оболонському проспекті, 16-Д вартістю 23,41 млн грн стало ТОВ “Міськінвестбуд”, на майно якого в лютому поточного року було накладено арешт, – зазначає видання.

За словами депутата, даний тендер Управлінням будівництва, архітектури та землекористування Оболонської районної держадміністрації було розміщено 25 лютого 2020 р. на сайті державних закупівель Ргоzоrrо.

Пабат підкреслив, що переможцем торгів виявилося ТОВ “Міськінвестбуд”, яке запропонувало найвищу ціну серед інших учасників.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києвї – масова загибель собак.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також