«Київводоканал» проведе планову промивку мереж

Згідно зі щорічним графіком, «Київводоканал» проведе планову профілактичну промивку мереж в Деснянському та Оболонському районах

Промивання пройде в ніч на п’ятницю, 7 грудня, з 23:00 по 6:00. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ПАТ «АК «Київводоканал».

У Деснянському районі в зону робіт потраплять мережі по вул. Електротехнічній. В Оболонському районі в зону робіт потраплять мережі житлового масиву Оболонь.

Відзначається, що профілактика проводиться вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Протягом часу виконання робіт «Київводоканал» не рекомендує користуватися водою з крана для приготування їжі і санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крана потрібно спустити: якщо візуально вода прозора і не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

У компанії звертають увагу на те, що промивка є обов’язковою профілактикою. Вона необхідна для того, щоб вода не застоювалася і щоб не погіршувався її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також