У гуртожитках КНЕУ стартував проект з роздільного збору відходів

У Київському національному економічному університеті 13 травня презентували проект «High School Recycling», який спрямований на впровадження сортування та правильної утилізації твердих побутових відходів в гуртожитках університету.

Ініціаторами проекту стали представники студентського самоврядування, які звернулися за допомогою до Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» та отримали підтримку від компанії Mars Україна.

«У всьому світі, в тому числі і в Україні, компанія Mars керується єдиною глобальною Метою, яка сформульована таким чином: «Світ, в якому ми хочемо жити завтра починається з того, як ми ведемо бізнес сьогодні». Для нас підтримка проекту по впровадженню сортування відходів в гуртожитках – логічний крок, який продовжує лінію підтримки молодіжних екологічних проектів в Україні. Дана ініціатива сприяє формуванню відповідального ставлення молоді до навколишнього середовища, навчає правильно сортувати відходи, щоб поліпшити екологічну ситуацію в нашій країні вже в найближчому майбутньому», – прокоментував Руслан Скиба, директор з корпоративних зв’язків Mars Україна.

Проект передбачає кілька етапів: освітній, практичний та змагальний, для додаткової мотивації. На початковому етапі ініціативні групи студентів пройдуть тренінги, відвідають сміттєві полігони. На наступному етапі групи студентів за допомогою організації Let’s do it Ukraine впровадять сортування у власних гуртожитках.

Важливо, що студенти університетів будуть самостійно адмініструвати проект: проводити інформаційні кампанії, організовувати екологічні акції, визначати, на що саме витрачати кошти, накопичені завдяки зібраному вторинної сировини. Завершиться проект конкурсом екологічних проектів в гуртожитках.


Раніше «Столичний регіон» писав про нового інспектора з благоустрою, який з’явився у Фастові.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також