Київ розвиватимуть як «розумне» місто

 

Проекти для розвитку столиці як комфортного та “розумного” міста очікуються від учасників Kyiv Smart City Forum, що відбудеться 31 жовтня.

Захід присвячений популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Він проходитиме у Києві вже втретє. На цьогорічному форумі працюватимуть 6 тематичних секцій, виступатимуть 50 спікерів. Загалом, очікують на понад 1200 гостей. Особливістю цьогорічного форуму стане формат – виступи short talk. А у виставковій зоні буде можливість ознайомитись із технологічними smart-новинками. Захід познайомить зацікавлене суспільство із кращими експертами, технологічними кейсами від вендорів, бізнесами у галузі креативної економіки, досвідом впровадження smart city в Україні та світі.

Основні теми дискусій Kyiv Smart City Forum 2018: інтелектуальна транспортна система міста; міська архітектура, урбанізм, smart building; електронна демократія, відкритий уряд та громадські ініціативи; креативна економіка та освіта, стартапи та блокчейн-технології; екологія та енергоефективність.

Захід відбудеться у виставковому центрі «Парковий» за адресою: Київ, Паркова дорога, 16-А.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також