Чи з’явиться у Білоцерківському районі окружна дорога?

 

Проблемні питання будівництва окружної дороги на Білоцерківщині обговорили на робочій зустрічі 26 липня.

В нараді взяли участь голова Білоцерківської РДА Геннадій Джугар, начальник міськрайонного управління Держгеокадастру у Білоцерківському районі та м. Біла Церква Михайло Борозинець, начальник філії Білоцерківського дорожньо-експлуатаційного управління Сергій Діков та начальники відділів містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури і житлово-комунального господарства та будівництва Білоцерківської РДА Вадим Бублій та Михайло Пасєка.

Під час наради присутнім було представлено ескізи проекту майбутньої окружної дороги, розроблені фахівцями відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Білоцерківської РДА. Цей проект є найоптимальнішим варіантом, серед тих, які розглядалися впродовж останніх років.

Здавалося б перший важливий крок для вирішення проблеми зроблено. Проте розпочати даний процес неможливо, оскільки для проектування об’їзної дороги з урахуванням смуг відводу та охоронних зон, ліній електропередач, а також для обміну земельних часток (паїв), які належать приватним особам,  необхідно пройти цілий ряд узгоджувальних процедур. Виходячи з цього учасники наради прийняли рішення підготувати відповідні звернення до Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії аграрних наук України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру з проханням допомогти у вирішенні даного питання.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також