Бракон’єри на Київщині: як не можна ловити рибу

 

Минулого тижня Київський рибоохоронний патруль зафіксував 66 порушень на водоймах

З 17 по 24 червня 2018 року Київський рибоохоронний патруль вилучив 107 кг незаконно виловленої риби. При цьому було зафіксовано 66 порушень на водоймах.

Як уточнюється, у порушників вилучено 18 мереж, чотири човни, два «екрани» та «косинку». Крім того, було складено 11 актів виявлення безхазяйного майна, за якими вилучено 13 сіток і «екран». Збиток, нанесений порушниками, склав 20 072 гривні.

Зокрема, 17 червня на Канівському водосховищі біля с. Вишеньки Бориспільського району затриманий порушник, який завдав збитків на суму 2,89 тис. гривень. Він виловив 14 кг ляща.

– Нагадую, одній особі в добу дозволяється зловити не більше 3 кг риби. Закликаю рибалок дотримуватися цього правила, – заявив керівник патруля Володимир Мухін.

Нагадаємо, на позаминулому тижні Київський рибоохоронний патруль виявив 89 порушень, з яких вісім порушень промисловиками. При цьому він вилучив 160 кг незаконно виловленої риби. Сума збитку, нанесеного рибному господарству, склала 33,082 тис. гривень. Збитки по ще п’яти протоколів будуть розраховані за методикою пізніше.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також