4 мільйони за створення водоохоронних зон у столиці

За створення водоохоронних зон шести київських водойм КП «Плесо» віддасть 4 млн гривень держпідприємству-боржнику

Відповідний тендер виграв Виробничий центр «Геосервіс», який підпорядкований ДП «Українське державне аерогеодезичне підприємство». Це держпідприємство заборгувало своїм працівникам майже 2 млн гривень зарплати і входить до переліку об’єктів держвласності, які рекомендовано реорганізувати або ліквідувати.

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 19 листопада 2018 року КП «Плесо» уклало шість договорів з виробничим центром «Геосервіс» держпідприємства «Українське державне аерогеодезичне підприємство». Предметом цих договорів є створення водоохоронних зон, спрямованих на запобігання забруднення, засмічення і виснаження водних ресурсів на шести водоймах Києва. Загальна вартість по всіх договорах становила 4 млн гривень.

Закупівля була розбита на шість лотів і передбачала створення водоохоронних зон на водоймах:

  • ставок без назви в селищі Мриги (вул. Старообухівська) в Голосіївському районі (вартість 655 тис. гривень);
  • Опечень-1 (Нижній; озеро Йорданське) (634,1 тис. гривень);
  • Опечень-2 (Верхній; озеро Кирилівське) (880,3 тис. гривень);
  • Опечень-3 (озеро Богатирське) (900,5 тис. гривень);
  • Опечень-4 (озеро Пташине) (274,7 тис. гривень) в Оболонському районі;
  • штучне озеро Либідське (озеро Глинка) (698,3 тис. гривень) в Печерському районі Києва.

Відповідно до договорів, підрядник повинен виконати вишукувальні роботи на об’єктах, скласти топографічні плани в масштабі 1: 500, визначити і встановити межі водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, а також узгодити проекти землеустрою. На фінальному етапі – винести межові знаки на місцевості і передати їх замовнику. Роботи по всім шести водойм повинні бути закінчені до кінця 2019 року.

Конкуренцію в тендері ДП «УкрДАГП, ПЦ «Геосервіс» склало ТОВ «Приватна межа», пропозиція якого була дорожче.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, компанія ПЦ «Геосервіс» заснована 19 років тому в Києві. З 2010 року нею керує В’ячеслав Богачевський. Всього ця юрособа уклала 35 договорів з розпорядниками бюджетних грошей на загальну суму 9,8 млн гривень. Дане співробітництво з КП «Плесо» є першим.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також