Платформа для Kyiv Boryspil Express на Видубичах може з’явитися в середині 2019 року

Нова платформа для швидкісного експреса на станції «Видубичі» може з’явиться не раніше середини 2019 року

Про це розповів секретар громадської ради при Державіаслужбі Богдан Долінце.

«Малоймовірно, що в зимовий період будуть вестися будівельні роботи. На появу платформи можна очікувати до середини або до кінця 2019 року. Також необхідно відкатати маршрут, адже він знаходиться на досить завантаженому напрямку, де вже функціонують багато регіональних маршрутів, щоб мінімізувати накладки по часу прибуття. Його поки не вводили», – говорить він.

Будівництво нової платформи передбачає інтеграцію з лінією метро, ​​що дасть можливість пасажирам швидше і комфортніше добиратися до столичного аеропорту.

«Буде ще одна точка входу на цей маршрут. Було заявлено, що буде пряме з’єднання з метро – це зручно для пасажирів, яким не потрібно буде їхати до кінцевої станції Київ-Пасажирський», – говорить Богдан Долінце.

Нагадаємо, що зупинка на станції «Видубичі» була заявлена ​​в проекті будівництва, який «Укрзалізниця» представила на початку 2018 року. Однак, коли експрес межу Києвом і аеропортом «Бориспіль» був запущений, то з’ясувалося, що зупинка передбачена тільки на станції «Дарниця».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також