В Ірпені пройшов великий шаховий турнір на кубок Київщини

Минулої суботи в Ірпені команда «Нові обличчя» та центр творчого навчання KIWI провели великий шаховий турнір для дітей від 4 до 17 років. Змагання зібрали близько 100 юних шахістів Київщини.

Переможцями турніру в трьох вікових категоріях стали шість хлопців з Вишневого, Ірпеня та Бучі, а головний кубок змагань отримав житель Вишневого Ріхард Терещук. Про це стало відомо з повідомлення лідера «Нових облич», кандидата в народні депутати України Володимира Карплюка на його сторінці в Facebook.

Зокрема, спочатку розраховували на 60 учасників, але заявок було набагато більше, тож перелік учасників розширили. Брали участь діти з Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Боярки, Вишневого, Коцюбинського та інших населених пунктів Київської області. Переможців нагороджували в трьох вікових категоріях:

  • у віковій категорії 13-17 років переміг Ріхард Терещук з Вишневого, серед дівчаток 1 місце зайняла Поліна Степанова з Бучі; 2 місце зайняв Максим Вехта з Ірпеня, 3 місце – Владислав Дубинський з Боярки;
  • у віковій категорії 9-12 років переміг Олександр Магдік з Бучі, серед дівчаток – Вероніка Осмолович з Ірпеня; 2 місце отримав бучанець Вадим Маслов, 3 місце – ірпінчанін Данило Тарангул;
  • у категорії до 8 років переміг юний шахіст з Бучі Дмитро Єзловецький, серед дівчаток – Ганна Бульбачінська з Ірпеня, 2 місце посів Владислав Яхнюк з Вишневого, 3 місце – ірпінчанін Сергій Захаров.

Головний кубок турніру завоював Терещук Ріхард з міста Вишневе.

Організатори турніру пишаються великою активністю учасників та атмосферою змагань, а також обіцяють ще проводити такі заходи.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про «Мистецький вернісаж» у Білій Церкві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також