На Подолі відкрився ярмарок «Київські контракти»

Цими вихідними, 8 та 9 червня, на Контрактовій площі проходить Великий подільський ярмарок «Київські контракти», що насамперед популяризує народну творчість, ремесла і традиційну українську кухню: вхід ВІЛЬНИЙ. 

Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook. Як наголошується, в ці дні історична частина столиці за традицією перетворилася в місце, де кожен бажаючий зможе відчути дух української ярмарки, придбати якісні товари українських виробників, відпочити, розважитися та, звісно ж, спробувати ласощі від кращих виробників вуличної їжі.

Гостям та відвідувачам ярмарку запропонують продовольчі та непродовольчі товари, аксесуари, декор, ексклюзивні пропозиції від українських виробників одягу і хендмейд-майстрів. У зоні фуд-кортів та гастрономії будуть представлені гастрономічні товари, а також страви від кулінарних шеф-майстрів.

На алеї майстер-класів можна зайнятися гончарством, боді-артом, вишивкою, пройти освітні майстер-класи. На арт-сцені відбудуться виступи музичних колективів, літературні читання, театральні перформанси, кінопокази.

Для дітей організовують майстер-класи, атракціони, з аніматорами та веселими активностями для дітей.

Час проведення ярмарку: з 10:00 до 22:00.

Як уточнює прес-служба КМДА, всі події ярмарки будуть проходити на Контрактовій площі та вулиці Петра Сагайдачного: на пішохідному відрізку вулиці від будинку № 16 до № 24 на парній стороні і від будинку № 29 до будинку № 41 по непарній.

Киевские контракты, программа


Раніше «Столичний регіон» розповідав про нову алею скульптур у Білій Церкві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також